II miejsce dla piłkarzy Publicznego Gimnazjum w Prostkach w turnieju piłki nożnej o Puchar Kazimierza Górskiego w Białej Piskiej!

 (link otworzy duże zdjęcie)

W piątkowy ranek 2 czerwca odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Kazimierza Górskiego w Białej Piskiej. Do rywalizacji przystąpiły gimnazja z Prostek, Drygał oraz dwie drużyny z Białej Piskiej. Rywalizację PG Prostki zaczęło od zwycięstwa z Białą Piską II w stosunku 3:1. Kolejnym rywalem była drużyna z Drygał, która również musiała uznać wyższość podopiecznych Jakuba Lasoty przegrywając 4:0. W ostatnim meczu, który decydował o I miejscu, mimo prowadzenia 2:1, na dwie minuty przed końcem gospodarze z Białej Piskiej doprowadzili do wyrównania. Przy równej liczbie punktów zadecydował konkurs rzutów karnych, które skuteczniej wykonywali gracze z Białej Piskiej.

Gratulacje za zajęcie II miejsca naszym piłkarzom!!

Skład PG Prostki: Adam Kotyński(K), Daniel Cieciuch(BR), Konrad Siedlecki(BR), Maksymilian Oźlański(BR), Dawid Borczuch, Adam Karwowski, Marcin Kozikowski, Patryk Jabłoński, Mateusz Ziółkowski, Rafał Hołtyn, Piotr Głębocki.

Ze sportowym pozdrowieniem
Jakub Lasota

Opublikowano: 05 czerwca 2017 12:47

Kategoria: Sport i rekreacja

Zdjęcia:

Wyświetleń: 260

Gmina Prostki

Realizacja: IDcom-jst.pl