Harmonogram wyborów sołtysów i rad sołeckich

 

Termin wyborów od 11.02.2019 do 13.03.2019


Przedstawiony harmonogram może ulec zmianie w zależności od potrzeb mieszkańców, pracy Urzędu oraz nieprzewidzianych zdarzeń.

 

Lp.

Nazwa sołectwa

Data

Termin zebrania

Miejsce zebrania

 1    

Marchewki

11.02.2019

 godz. 9.30

sołtys

 2    

Kurzątki

11.02.2019

godz. 11.00

sołtys

  3  

Ostrykół

12.02.2019

godz. 16.00

sołtys

  4  

Osiedle Leśne

12.02.2019

godz.17.30

świetlica

 5   

Żelazki

13.02.2019

godz. 9.30

sołtys

6    

Dąbrowskie

13.02.2019

godz. 11.00

świetlica

 7    

Długosze

13.02.2019

godz. 12.30

świetlica

8   

Lipińskie Małe

13.02.2019

godz. 16.00

sołtys

9

Guty Rożyńskie

14.02.2019

godz. 12.30

świetlica

 10    

Bzury

15.02.2019

godz. 9.30

u p. Zamojskich

11

Olszewo

15.02.2019

godz. 11.00

sołtys

12

Nowaki

15.02.2019

godz. 12.30

sołtys

13

Glinki

18.02.2019

godz. 9.30

klatka schodowa

14

Gorczyce

18.02.2019

godz. 11.00

sołtys

15

Długochorzele

18.02.2019

godz. 12.30

sołtys

16

Kopijki

19.02.2019

godz. 16.00

świetlica

17

Katarzynowo

19.02.2019

godz. 17.30

plac wiejski autobus

18

Zawady - Tworki

19.02.2019

godz. 19.00

przystanek autobus

19

Cisy

20.02.2019

godz. 11.00

sołtys

20

Miłusze

21.02.2019

godz. 16.00

świetlica

21

Dybowo

22.02.2019

godz. 9.30

świetlica

22

Taczki

22.02.2019

godz. 11.00

sołtys

23

Prostki

22.02.2019

godz. 16.00

UG

24

Krupin

25.02.2019

godz. 9.30

sołtys

25

Sołtmany

25.02.2019

godz. 11.00

sołtys

26

Popowo

25.02.2019

godz. 12.30

sołtys

27

Niedźwiedzkie

26.02.2019

godz. 16.00

Budynek ANTYKI

28

Jebramki

1.03.2019

godz. 9.30

sołtys

29 Czyprki 1.03.2019 godz. 11.00 sołtys

30

Rożyńsk Wielki

1.03.2019

godz.  12.30

szkoła

31

Wiśniowo Ełckie

1.03.2019

godz. 16.00

szkoła

32

Krzywe

2.03.2019

godz. 17.00

świetlica

33

Bogusze

4.03.2019

godz. 16.00

świetlica

34

Kobylin

4.03.2019

godz. 10.00

brak

35

Borki

5.03.2019

godz. 16.00

świetlica

36

Miechowo

5.03.2019

godz. 17.30

sołtys

37

Bobry

5.03.2019

godz. 19.00

świetlica

38

Krzywińskie

7.03.2019

godz. 16.30

autobus

39

Kosinowo

7.03.2019

godz. 18.00

sołtys 

40

Dybówko

11.03.2019

godz. 16.00

świetlica

41

Kobylinek

13.03.2019

godz. 16.00

świetlica

Opublikowano: 10 lutego 2019 23:16

Kategoria: Ogłoszenia - Komunikaty

Źródło: Gmina Prostki

Wyświetleń: 59

Gmina Prostki

Realizacja: IDcom-jst.pl