Zasłużona emerytura

 (link otworzy duże zdjęcie)

Emerytura to jeden z etapów życia, na który czeka wiele osób aktywnych zawodowo. Aby otrzymać świadczenie trzeba jak sama nazwa wskazuje - zasłużyć. Łacińskie słowo emerere oznacza zasłużyć.

W styczniu po 40 latach pracy w Urzędzie Gminy Prostki, na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Alicja Szałaj. Wielu z nas miało okazję poznać Panią Alicję podczas załatwiania różnych spraw w urzędzie. Odpowiedzialna była za wiele działań m.in. organizację wydarzeń kulturalnych, sportowych czy chociażby wyjazdów dzieci na obozy i kolonie w czasie wakacji, które były jednym z działań profilaktycznych Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałaniu Narkomanii. Współpracowała z organizacjami pozarządowymi oraz przedsiębiorcami zakładającymi działalność gospodarczą. Nie sposób wymienić wszystkich obowiązków, które sprawowała ani spraw jakimi  się zajmowała podczas wieloletniej pracy.

Dziś w imieniu własnym, pracowników i mieszkańców gminy  jeszcze raz dziękuję  za wspólnie spędzony czas, za  pracę i wspólne  rozwiązywanie problemów. Życzę, aby czas na emeryturze upływał w spokoju i zdrowiu, jak również  żeby był to czas na realizację swoich marzeń.

 

Opublikowano: 04 lutego 2020 12:11

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 410

Gmina Prostki

Realizacja: IDcom.pl