Podziękowanie. 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!

 (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Mieszkańcy Gminy Prostki i okolic!

Bardzo serdecznie wszystkim Wam i Każdemu z osobna dziękuję za włączenie się w akcję, podczas finału WOŚP w Prostkach. Państwa otwartość i szczodrość przerosła najśmielsze oczekiwania Organizatorów.

W niedzielne popołudnie podczas 27. Finału WOŚP udowodniliście swoją obecnością, jak bardzo chcecie pomagać, że jesteście ludźmi o wielkich sercach. Dzięki Waszemu zaangażowaniu podczas aukcji dorzuciliście swoja cegiełkę do zakupu sprzętu specjalistycznego do szpitali dziecięcych.

Dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy ofiarowali przedmioty na aukcję. Byliście bardzo hojni, przekazując przedmioty niejednokrotnie mające ogromną wartość sentymentalną dla Państwa.

Papież Franciszek powiedział, „ jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł każdego dnia wieczorem powiedzieć: - dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”. W niedzielny wieczór każdy z Państwa z czystym sumieniem mógł wypowiedzieć te słowa.

Ze swej strony składam również podziękowania Pani Arlecie Ekstowicz, inicjatorce 27. Finału WOŚP w Prostkach. Swoim entuzjazmem i postawą zaraziła wiele innych osób do działania. Dziękuje wolontariuszom , tym dużym i małym, którzy 13 stycznia kwestowali na ulicach Prostek, Arlecie Ekstowicz z synkiem Ignasiem oraz Justynie Harasim z synkiem Gustawem. Dziękuję również Paniom Anecie Wawer, Izabeli Dłużniewskiej oraz członkom Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Nasze Prostki, OSP w Protkach za przygotowanie i pomoc w trakcie niedzielnego finału, który miał miejsce w Domu Spotkań z Kulturą w Prostkach. Dziękuję Panu Danielowi Klimaszewskiemu za oprawę fotograficzną wydarzenia.

Szanowni Państwo, podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Prostkach, zebraliśmy 10 776, 51 zł. Zebrana kwota pokazuje, jak dużą macie wrażliwość na potrzeby innych i chcecie pomagać. Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękuję.

Szanowni Państwo

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostanie na długo w naszej pamięci. Tragiczne wydarzenia jakie miały miejsce podczas finału w Gdańsku, uderzyły w każdego z nas, to bolesna strata, Żadne słowa nie wyrażą i nie opiszą smutku jaki dziś odczuwamy.
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość, o śmierci Pawła Adamowicza. Zginął mąż, ojciec, włodarz miasta, Europejczyk, źródło inspiracji dla innych samorządowców. Składam w imieniu swoim i mieszkańców gminy Prostki, najgłębsze wyrazy współczucia Jego rodzinie, przyjaciołom i bliskim.

Z szacunkiem
Rafał Wilczewski

Opublikowano: 17 stycznia 2019 10:59

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Załączniki:

Podziękowanie [83.91 KB]

Wyświetleń: 542

Gmina Prostki

Realizacja: IDcom-jst.pl