Pani Monika Mikielska została nowym skarbnikiem Gminy Prostki

 (link otworzy duże zdjęcie)

Pani Monika Mikielska do tej pory pełniła funkcję głównej księgowej w Gminnym Zakładzie Komunalnym w Wierzbowie, gm. Grajewo.

Na wczorajszej, nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Prostki, radni przyjęli jednogłośnie uchwałę o powołaniu z dniem 21 maja 2018 r. Pani Moniki Mikielskiej na stanowisko Skarbnika Gminy. Na to odpowiedzialne stanowisko w Urzędzie Gminy została z pełnym przekonaniem rekomendowana przez Wójta Gminy P. Mirosława Orłowskiego.

Pani Monika Mikielska jest osobą młodą, ambitną i bardzo kompetentną. Uzyskała tytuł magistra na Politechnice Białostockiej na kierunku finanse i rachunkowość, oraz ukończyła studia podyplomowe na kierunku finanse i rachunkowość przedsiębiorstw na Uniwersytecie w Białymstoku. Szczególnie ważne jest 11 letnie doświadczenie Pani Moniki, które zdobyła w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie, Starostwie Powiatowym w Grajewie oraz Gminnym Zakładzie Komunalnym w Wierzbowie.

Nowa Pani Skarbnik przyjęła gratulacje i kwiaty oraz zapewniła zgromadzonych o swoim zaangażowaniu na rzecz mieszkańców gminy Prostki.

Pani Skarbnik życzymy owocnej pracy.

Opublikowano: 23 maja 2018 12:47

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 894

Gmina Prostki

Realizacja: IDcom-jst.pl