Uniwersytet Trzeciego Wieku w Prostkach nabiera rozpędu

 (link otworzy duże zdjęcie)

6 października  odbył się kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku . Prelekcję pt. „Poznanie społeczne i relacje społeczne” poprowadziła  psycholog Pani Anna Grabarczyk. Wykład spotkał się z dużym zainteresowaniem słuchaczy, temat był bardzo inspirujący i wywołał wiele dyskusji.

W ramach oferty UWT na rok akademicki 2017/2018,  2 razy w miesiącu będą odbywały się wykłady tematyczne. Planowane jest również rozpoczęcie zajęć  językowych (język angielski  raz w tygodniu). Wzorem lat ubiegłych w ofertę wpiszą się wyjazdy do kina, teatru czy też Filharmonii Podlaskiej na balet, operę a może także operetkę.
W najbliższym czasie (grudzień) zaplanowany jest wyjazd na  balet „Dziadek do orzechów”, gdzie na scenie podziwiać będziemy artystów  z Petersburga.

Na kolejne zajęcia zapraszamy  19 października 2017 r. o godz. 15.10 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Prostkach. Rozpoczną się one spotkaniem organizacyjnym dla chętnych do nauki języka angielskiego.

Oferta zajęć Uniwersytetu Trzeciego wieku w Prostkach  skierowana jest do mieszańców z gminy Prostki, dlatego w dalszym ciągu zapraszamy do zapisów i aktywnego uczestnictwa w  zajęciach uniwersytetu.

Poniżej harmonogram zajęć na 1 semestr UTW.

Autor: Helena Penkiewicz

Opublikowano: 12 października 2017 13:54

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Załączniki:

Harmonogram zajęć na 1 semestr UTW [293.3 KB]

Wyświetleń: 449

Gmina Prostki

Realizacja: IDcom-jst.pl