Powiatowa Olimpiada Wiedzy Rolniczej

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 31 maja 2017 roku w siedzibie Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Ełku odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy Rolniczej, Ochrony Środowiska i BHP w Rolnictwie. Udział w niej wzięło 14 młodych rolników z terenu powiatu ełckiego. Wśród tegorocznych laureatów znalazło się dwóch przedstawicieli naszej gminy, pierwsze miejsce zajął Grzegorz Kalinowski z Bzur, na trzecim miejscu uplasował się Łukasz Kiersnowski z Gorczyc, którzy otrzymali wartościowe upominki oraz możliwość reprezentowania naszego regionu na Olimpiadzie Wojewódzkiej w Olsztynie.

W organizację olimpiady włączyła się Gmina Prostki, która była jednym z fundatorów nagród. W imieniu PZDR oraz dyrekcji Warmińsko – Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie kierownik PZDR Ełk Pani Bożena Dyszkiewicz, podziękowała za to Mirosławowi Orłowskiemu, Wójtowi Gminy Prostki, któremu przypadł przywilej wręczenia nagród laureatom konkursu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom oraz zachęcamy do dalszego pogłębiania wiedzy z dziedziny rolnictwa i ochrony środowiska.

Opublikowano: 03 lipca 2017 12:53

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Załączniki:

Podziękowanie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradctwa Rolniczego w Olszynie [215.33 KB]

Wyświetleń: 573

Gmina Prostki

Realizacja: IDcom-web.pl