Reprezentacja piłkarzy Publicznego Gimnazjum wygrała eliminacje gminne i znalazła się w fazie rejonowej rozgrywek LZS w piłkę nożną halową

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 17.02.2017r na hali sportowej w Wiśniowie Ełckim odbyły się eliminacje gminne rozgrywek LZS w piłkę nożną halową. W meczu zmierzyły się drużyny z PG Prostki oraz Gimnazjum z Zespołu Szkół w Wiśniowie Ełckim, które między sobą musiały rozstrzygnąć awans do fazy rejonowej. Wiele zapowiadało, że to będzie bardzo wyrównany i zacięty mecz, a to co działo się w jego trakcie na boisku idealnie oddaje wcześniejsze słowa. Po bardzo dynamicznej i stojącej na niezłym poziomie sportowym rywalizacji wygrała drużyna prowadzona przez Jakuba Lasotę 3:2. Po meczu w przyjaznej atmosferze odbył się dodatkowy, godzinny mecz towarzyski by nasi piłkarze mogli „posmakować” gry na hali sportowej. Dziękujemy za wzorową współpracę Zespołowi Szkół w Wiśniowie Ełckim.

Skład PG Prostki: Adam Kotyński(K), Daniel Cieciuch(br), Adam Karwowski, Dawid Borczuch, Bartosz Iżbicki(2gole), Patryk Jabłoński(1gol), Marcin Kozikowski, Kacper Kudrawiec, Mateusz Ziółkowski, Miłosz Zyskowski, Mateusz Szerel, Konrad Siedlecki(br), Rafał Hołtyn, Piotr Głębocki.

Ze sportowym pozdrowieniem
Jakub Lasota

Opublikowano: 21 lutego 2017 10:50

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 281

Gmina Prostki

Realizacja: IDcom-web.pl